سوالات متداول

در این بخش ، سوالات متداول مسافران که با مجموعه تخفیفات کیش مطرح شده است جمع آوری گردیده و پاسخ آنها داده شده است تا ضمن ارج نهادن به  مسافران محترم ، پاسخ سوالات خود را در کمترین زمان بدست آورند ، شما نیز شاید سوالی از ما داشته باشید که پاسخ آن برای شما آماده شده است.

بلیط بیش از 90 درصد تفریحات موجود در سایت ، پس از پرداخت آنلاین وجه ، به صورت آنی قابل دانلود خواهد بود که لینک دانلود نیز بلافاصله برای مسافر از طریق سامانه پیامک می شود و 10 درصد دیگر تفریحات نیز پس از پرداخت وجه ، از طریق پیام رسان های واتس اپ یا تلگرام و یا ایمیل ارسال می گردد.

تمام تفریحات موجود در سایت دارای تخفیف است و در صورتی که تفریحی بنا به ملاحظاتی تخفیف در آن لحاظ نشده بود ، از طریق بخش ارتباط با ما ، پیام ارسال فرمائید.

هیچ تفاوتی بین تفریحاتی که شما با تخفیف از ما تهیه می کنید با کسانی که با نرخ مصوب تهیه می کنند وجود ندارد و روی بلیط نرخ اصلی و مصوب درج می شود.

برخی تفریحات دارای شرایط مخصوص به خود هستند که این مقررات و شرایط در توضیحات هر تفریح قید شده است.

خیر ، فایل بلیط هایی که در اختیار شما قرار می گیرد دارای بارکد بوده و در اکثر مراکز با بارکدخوان پذیرش صورت می گیرد و در مراکزی که فاقد بارکدخوان هستند ، شماره واتس اپ / تلگرام / ایتا / بله بر روی پیشخوان قرار داده اند و با ارسال فایل بلیط به آن ، پذیرش صورت می گیرد.